Home > General, Převzaté > Kronika odporu startuje

Kronika odporu startuje

August 25th, 2018

https://actforfree.nostate.net/wp-content/uploads/2018/08/no-expo-milan-demo-may-day-photos-596-body-image-1430656113-768x512.jpgNa e-mail mi byla doručena zpráva o vzniku nového webu Kronika odporu. Byl jsem požádán u zkopírování úvodního prohlášení, proto tak činím.

Kronika odporu startuje

Dlouho jsme váhali, jakým způsobem si vezmeme slovo. Nejprve jsme vedli diskuze, které nám umožnily pochopit, jaké máme možnosti. Poté jsme založili tento web o celosvětové anarchistické praxi. Právě to nám zde chybělo a to nám dává smysl.

Existuje hodně důležitých témat a my nemáme kapacitu na to se všem věnovat. Budeme se snažit přinášet alespoň část informací o útocích, kampaních, projektech, komuniké… o živoucí anarchistické praxi.

V cestě nám stojí pěšáci státu i jeho falešní kritici, jako “anarchisti” z akademické půdy, různě zbarvení levičáci, novináři, pacifisti a ostatní reformisti. Budeme si razit cestu jim navzdory a vysvětlovat zde naše postoje. Ne, nevěříme, že je silou argumentů změníme. Avšak chceme nabízet potravu pro mozek každému, kdo se odmítá dobrovolně topit v moři jejich iluzí a pokrytectví.

Najdou se tací, kteří by nás rádi měli pod zámkem ve vězení, nebo nás udávali fízlům, aby narušili naši aktivitu. Nechceme jim to usnadnit, proto budeme dbát na utužování bezpečnostní kultury. Nechceme dát fízlům zbytečné příležitosti k úderům. Radujeme se ale z každého úderu uštědřeného jim i dalším hlídačům kapitalistické sračky. Budeme o těchto úderech informovat. Budeme je rozdávat.

Kronika odporu archivuje zprávy o anarchistické praxi, předkládá analýzy a podněty k akcím. Startujeme během Týdne solidarity s anarchistickými vězni a připojujeme se k rebelům, kteří od 21. srpna stávkují ve věznicích v USA.

Kráčíme po cestě odporu.

https://kronika.noblogs.org/

Categories: General, Převzaté Tags:
 1. January 6th, 2021 at 02:31 | #1

  This is my first time i visit here. I found so many interesting stuff in your blog especially its discussion. From the tons of comments on your articles,먹튀검증 I guess I am not the only one having all the enjoyment here! keep up the good work..

 2. January 6th, 2021 at 02:30 | #2

  It’s similarly a fantastic write-up i usually certainly appreciated analyzing.먹튀검증 It isn’t always day-to-day i usually create the chance to find out something.

 3. December 18th, 2020 at 07:03 | #3

  그레잇게임You can set the wifi for free.
  그레잇홀덤 Please visit my site. 홀덤바
  The full look of your site is fantastic.온라인홀덤

 4. December 5th, 2020 at 07:33 | #4

  I am mainly passionate about your outstanding achieve 먹튀검증가이드

 5. November 26th, 2020 at 18:40 | #5

  Everything is very open with a clear description of the challenges. It was definitely informative. Your website is very helpful. 온카지노사이트인포

Comments are closed.