Home > General, Kauza Fénix > Okradeni v Řízkárně – VII.

Okradeni v Řízkárně – VII.

August 15th, 2018

https://vladimirkrulec.noblogs.org/files/2016/03/cropped-restaurace-%C5%98%C3%ADzk%C3%A1rna.jpg

Dne 7. 10. 2016 byl v Praze policejní vyšetřovatelkou Magdalenou Němcovou vyslechut další z bývalých zaměstnanců Řízkárny. Podstatou výslechu bylo svědectví ohledně údajného vydírání Vladimíra Krulce. Nic takového ale svědek nepotvrdil. Přinesl však další svědectví o nevyplacených mzdách.

V protokolu o výslechu svědka se uvádí:

Začátek byl klasické zaměstnání. Dostali jsme smlouvu, která byla teda tlustá. Nastoupil jsem jako doručovatel zásilek, jezdil jsem na skútru. Byl to rozvoz jídla. Práce mi byla doporučena z ÚP. Dohodi jsme se na nějakých 55 Kč čistého na hodinu.

Ten pravý konflikt přišel ve chvíli, kdy po mě šéfová chtěla zaplatit 350 Kč za jídlo, které zmizelo. Zmizelo v místě, kde byly dvě kamery. Já jsem ji řekl, vedoucí směny, že když budu to jídlo platit, tak že prostě skončím. Ať to řekne Krulcovi, že nebudu platit nic, co nebylo. A ať se podívají na ty kamery. Když jsem se po dvou hodinách vrátil, tak mi stejně řekla, že to musím zapatit a že se na kamery nepodívá. Šel jsem rovnou za Krulcem a ten mi řekl, že nemá čas. Sebral jsem se a odjel pryč. Předtím jsem to ještě řekl lidem, co byli v kuchyni, a ty mi vynadali, že jsem odjel bez boje. Za těch 14 dní jsem nedostal žádnou mzdu, dostal jsem pouze nějaký dýška v hodnotě 150 Kč.

Poté jsem se přes facebook dozvěděl o Mostecké solidární síti. Ty informovali o tom, co se stalo úplně jiným lidem v rámci té Řízkárny, že jsem nebyl první ani poslední. Na základě toho jsme se sešli abychom si řekli víc. Pa k jsem se zúčastnil prvního happeningu. To bylo u Řízkárny a uvnitř restaurace. Plán byl takový, že se nějakým způsobem naruší ta restaurace. Obsadili se stoly, objednalo se a pak sundali trička a mikiny aby bylo vidět to logo Mostecké solidární sítě.

Když byla druhá demonstrace, to byla nějaká párty, kdy se tam postavilo přístřeší, aparatura před Řízkárnou. Vtipné na tom bylo, že tam byla televize, asi LCD, na které Krulec vysílal záběry, jak někdo zapaluje auta. Jednalo se o Krulcův televizor a on to tam pouštěl.

Dlouho se nic nedělo a pak jsem zaregistroval, že byla operace Fénix.

Otázka policejního orgánu:

Znal jste obsah dopisů, předávaných panu Krulcovi?

Odpověď svědka:

Bylo tam něco o tom, že aby prostě zaplatil, nebo se dočká řekněme nějaké příslušné reakce. Nebral bych to jako výhružku, spíš něco jako “zaplať nebo to řekneme”, jinak to budeme dál mediálně nafukovat, dokud nebude mít kompletní reklamu.

 

__________________

Související odkazy:

Categories: General, Kauza Fénix Tags:
 1. January 6th, 2021 at 02:33 | #1

  Great things you’ve always shared with us. Just keep writing this kind of posts.먹튀검증사이트 The time which was wasted in traveling for tuition now it can be used for studies.Thanks

 2. January 6th, 2021 at 02:32 | #2

  Nice information, valuable and excellent design, as share good stuff with good ideas and concepts, lots of great information and inspiration, both of which I need,먹튀검증 thanks to offer such a helpful information here.

 3. asvas
  December 21st, 2020 at 07:47 | #3

  What an interesting story! I’m glad I finally found what I was looking for 먹튀검증.

 4. December 18th, 2020 at 07:05 | #4

  Nice post! 그레잇게임This is a very nice blog선시티게임
  that I will definitively come back to more times this year!
  몰디브게임 Thanks for informative post.적토마게임

 5. asjidjiad
  November 12th, 2020 at 12:21 | #5

  this is one very interesting post. I like the way you write and I will bookmark your blog to my favorites.토토사이트

 6. soksok
  November 12th, 2020 at 12:19 | #6

  Nice information, valuable and excellent design, as share good stuff with good ideas and concepts.먹튀검증커뮤니티

Comments are closed.