Home > General, Kauza Fénix > Okradeni v Řízkárně – V.

Okradeni v Řízkárně – V.

July 8th, 2018

https://vladimirkrulec.noblogs.org/files/2016/03/cropped-restaurace-%C5%98%C3%ADzk%C3%A1rna.jpg

Dne 1. 4. 2016 byl v policií v místě svého trvalého bydliště vyslechnut bývalý zaměstnanec pražské restaurace Řízkárna. Z úředního záznamu vyplývá, že i on byl okraden o mzdu Vladimírem Krulcem.

Policisté pplk. Krásný a pkt. Kořínek v úředním záznamu uvádějí:

Jmenovaný uvedl, že v uvedené restauraci byl zaměstnán na podzim cca před dvěma roky, a to pouze na dva měsíce. Pracoval tam jako rozvozce jídel, ale vzhledem k tomu, že rozvozů nebylo mnoho, často byl majitelem restaurace p. Krulcem pověřován údržbářskými pracemi v rámci celého komplexu restaurace a hotelu. Běžně pracoval 16 – 17 hodin denně, šest dní v týdnu za dohodnutou částku 60 Kč na hodinu. Dle jeho vyjádření však dostal výplatu jen za první měsíc práce.

Později opakovaně žádal Krulce, aby mu vypatil mzdu za odpracované hodiny ve druhém měsíci zaměstnání, ale Krulec se osobnímu setkání vyhýbal a dlužné peníze mu nikdy nedal. Dle něho se jedná o částku 12 000 Kč.

Stojí si za tvrzením, že restaurace měla za jeho působení problémy s hygienou a všude byly myši. Rovněž uvedl, že asi třetí den po jeho nástupu do zaměstnání byl před restaurací osobně svědkem demonstrace za práva zaměstnanců Řízkárny, kterou tam tehdy pořádala Mostecká solidární síť.

Závěrem prohásil, že si pamatuje ještě další lidi, bývalé zaměstnance Řízkárny, kteří dopadli podobně a Krulec jim dluží výplaty.

__________________

Související odkazy:

 1. February 3rd, 2021 at 07:37 | #1

  I wanted to leave a little comment to support you and wish you a good continuation. 토토사이트 Wishing you the best of luck for all your blogging efforts. 먹튀검증

 2. January 6th, 2021 at 02:43 | #2

  Superbly written article, if only all bloggers offered the same content as you,먹튀검증커뮤니티순위 the internet would be a far better place..

 3. January 6th, 2021 at 02:42 | #3

  First You got a great blog .I will be interested in more similar topics.먹튀검증 i see you got really very useful topics, i will be always checking your blog thanks.

 4. December 18th, 2020 at 07:25 | #4

  Hey there,그레잇홀덤 You’ve done a superb task. 선시티홀덤
  I’ll certainly digg it and also personally suggest to my friends. 그레잇게임
  I am sure they’ll be 골목게임benefited from this website.선시티게임

 5. asjidjiad
  November 12th, 2020 at 12:29 | #5

  Nice information, valuable and excellent design, as share good stuff with good ideas and concepts.메이저놀이터

 6. asjidjiad
  November 12th, 2020 at 12:28 | #6

  this is one very interesting post. I like the way you write and I will bookmark your blog to my favorites.토토사이트

Comments are closed.