Home > General, Kauza Fénix > Okradeni v Řízkárně – IV.

Okradeni v Řízkárně – IV.

June 25th, 2018

https://vladimirkrulec.noblogs.org/files/2016/03/cropped-restaurace-%C5%98%C3%ADzk%C3%A1rna.jpg

Jak se k pracujícím v Řízkárně chová její provozovatel, vysvětlila  policii v dubnu 2016 i další bývalá zaměstnankyně této restaurace. Také ona usvědčila Vladimíra Krulce z okrádání a terorizování pracujících.

S největší pravděpodobností v roce 2012 nebo 2013, v létě jsem si všimla na inzertním serveru Annonce inzerátu, že hledají servírky, lidi na úklid, rozvoz jídla v restauraci Řízkárna. Ze začátku mě to odrazovalo, ale protože jsem byla ve špatné situaci, tak jsem se rozhodla ozvat se na inzerát.

Uzavřela jsem smlouvu jako brigádnice. Poté co jsem ji dostala ji chtěl Krulec zpět za účelem oprav, ale už mi ji nikdy nevrátil. Kdykoliv jsem o ni žádala, tak se vymluvil. Domluvili jsme se, že dostanu 17 000 Kč = 60 Kč za hodinu. Pracovala jsem tam celý měsíc, možná trochu déle. Skoro každý den minimálně 12 hodin. Poslední den, co jsem tam byla mi kuchař tajně řekl, že mě Krulec chce vyhodit a že mi stejně nedá výplatu.

Během toho měsíce nás Krulec každý den seřval. Občas někoho vyhodil, občas na někoho poslal psa atd. Poté každý zalezl, protože se ho každý bál. Krulec každého terorizoval a snažil se to dělat hlavně přes ten strach. Byl to takový buzerplac. Ke konci jsem věděla, že to tak bude, že to dělá s většinou zaměstnanců, že mi nezaplatí a že mě vyhodí. 

__________________

Související odkazy:

 1. January 6th, 2021 at 02:45 | #1

  Wow, this is really interesting reading.먹튀검증사이트 I am glad I found this and got to read it. Great job on this content. I like it.

 2. January 6th, 2021 at 02:44 | #2

  I appreciate several from the Information which has been composed,먹튀검증 and especially the remarks posted I will visit once more.

 3. December 18th, 2020 at 07:26 | #3

  몰디브게임I am very glad to hear it is a very good post. 선시티게임
  Thanks for sharing and thank you for the good information러닝게임 and very helpful. 골목게임
  That’s very interesting. 바둑이게임
  I like all the things you share.그레잇게임

 4. asjidjiad
  November 12th, 2020 at 12:31 | #4

  this is one very interesting post. I like the way you write and I will bookmark your blog to my favorites.사설토토

 5. soksok
  November 12th, 2020 at 12:30 | #5

  Nice information, valuable and excellent design, as share good stuff with good ideas and concepts.안전놀이터

 6. MTBOAN
  October 28th, 2020 at 07:52 | #6

  토토레프리 Hello. First of all, 토토사이트 thank you for allowing me to read such a good post. I really enjoyed it! 먹튀 This content will be 먹튀검증업체 very helpful to me. 먹튀사이트 I live in another country, but your post impressed me deeply. I wish I had read this a little earlier. 메이저놀이터 You seem to have a great ability to write. I envy it so much. Because I’m actually running a 메이저놀이터 similar site. 사설토토 It’s not enough yet. 메이저사설토토 But there are many posts on my site that you might be interested in. Please visit me sometime 사설놀이터 and read my post. 안전놀이터 It must feel interesting. COVID-19 안전놀이터 is becoming a problem all over the world 먹튀검증 these days, and I’m worried if you 메이저토토사이트 and your country are okay. I hope there are no big problems. 토토사이트추천 Always be careful and have a nice day today. 토토사이트 Goodbye!https://elephonemobile.com/

 7. July 11th, 2020 at 13:40 | #7

  أفضل شركة نقل عفش بالطائف

Comments are closed.