Home > General, Kauza Fénix > Okradeni v Řízkárně – III.

Okradeni v Řízkárně – III.

May 29th, 2018

https://vladimirkrulec.noblogs.org/files/2016/03/cropped-restaurace-%C5%98%C3%ADzk%C3%A1rna.jpg

V březnu a září 2016 předvolala policie bývalého zaměstnance Řízkárny aby podal vysvětení v trestní věci Fenix II. Asi chtěla zase  prokázat, že Vladimír Krulec měl strpět újmu způsobenou extremisty. Jaké “překvapení”, že vysvětlením bylo opět jenom potvrzeno, že Krulec je zločinec.

Osoba podávající vysvětlení uvedla:

V restauraci Řízkárna jsem pracoval od 11. 9. 2014 do 21. 12. 2014. Za tuto dobu mi vznikl oprávněný požadavek na mzdu ve výši 24 000 Kč, které mi nebyly ze strany zaměstnavatele (p. Krulce) vyplaceny. Byl jsem zaměstnán na dohodu o provedení práce. Na zákadě nevyplácení mzdy a zkušenosti bývvalých i současných zaměstnanců jsem se rozhodl vzniklou situacii řešit. U restaurace Řízkárna jsem si všiml vylepených letáků s kontaktem na nějakou Solidární síť, která nabízela pomoc.

Kontaktoval jsem je ze svého e-mailu. Cca po měsíci jsem si domluvil s těmito osobami z MSS sraz v Praze. Pak mne požádali, zda bych nebyl ochoten natočit video a říct něco o praktikách v restauraci Řízkárna. O to mě požádal kluk který se jmenoval Berl nebo Borl. Video jsem natočil. Vím, že toto video bylo natočeno i s dalšími zaměstnanci, ale bylo to s každým zvlášť. Také jsem přišel na jejich žádost na jednu demonstraci před restaurací Řízkárna. Bylo to v roce 2015.

Když jsem si za Krulcem přišel pro výplatu, vyhrožoval mi nějakými lidmi z východu, že za mnou přijdou domu a že mi strčí rozpálenou kulmu do zadku. S tím, že on dělá vymáhání pohledávek a že ty lidi za sebou má.

__________________

Související odkazy:

 1. January 6th, 2021 at 02:53 | #1

  Thank you for posting the wonderful article!먹튀검증커뮤니티순위 I was really having funReading it can make you a great writer. IBookmark your blog and you’ll come back later.

 2. January 6th, 2021 at 02:51 | #2

  Very impressive blog post,먹튀검증 I subscribed your blog for your future post. I also have some useful link to share here

 3. December 18th, 2020 at 07:29 | #3

  Hello I want to share good information.바둑이게임 Get good information. 적토마게임
  I will get good information. 골목게임
  Everyone will have a hard time due to the corona, but please do your best.러닝게임 I hope that the corona will disappear soon.
  그레잇게임It would be hard for everyone,선시티게임
  but I hope that the more바둑이사이트 I will endure and get good results. Thank you바둑이게임주소

 4. asdkdk
  November 12th, 2020 at 12:37 | #4

  this is one very interesting post. I like the way you write and I will bookmark your blog to my favorites.먹튀검증

 5. soksok
  November 12th, 2020 at 12:35 | #5

  Nice information, valuable and excellent design, as share good stuff with good ideas and concepts.메이저놀이터

Comments are closed.