Home > General, Kauza Fénix > Okradeni v Řízkárně – II.

Okradeni v Řízkárně – II.

May 11th, 2018

https://vladimirkrulec.noblogs.org/files/2016/03/cropped-restaurace-%C5%98%C3%ADzk%C3%A1rna.jpg

Zde je další příklad, kdy se policie snažila prokázat vydírání provozovatele Řízkárny, ale výslechem získala jen další svědectví, že Krulec okrádal zaměstnance o výplaty.

Následují části protokolu o výslechu svědka z 27. září 2016. Výslech provedla vyšetřovateka pplk. Ing. Magdalena Němcová za přítomnosti nprap. Kateřiny Čabounové a obhájce obviněného Lukáše Borla.

Práci v Řízkárně jsem získala na inzerát, a už tehdy, když jsem dceři řekla, že nastoupím do Řízkárny, mi řekla “Děláš si ze mě blázny?” Všude na Smíchově byly v té době cedule proti Řízkárně. Šla jsem na pohovor do Řízkárny a tam jsme se domluvili, že nastoupím druhý den. Jednalo se o 15-ti hodinové směny, od rána od sedmi do večera do deseti. Co se týká výplaty, byli jsme dohodnuti na ceně, dvakrát měsíčně výplata na ruku. Myla jsem nádobí, připravovala zeleninu, dělala úklid a poté jsem mu dělala buchty, koláče, vánoční cukroví a před vánocema jsem pekla vánočky jako pozornost od Řízkárny. Pracovala jsem 15 hodin denně, proto jsem z Řízkárny odešla.

Otázka vyšetřovatelky:

Po vašem odchodu, dlužil vám pan Krulec nějakou mzdu?

Odpověď:

27 200 Kč

Otázka vyšetřovatelky:

Řešila jste nějak vaši dlužnou mzdu?

Odpověď:

Ne, on se semnou nechtěl bavit.

Otázka vyšetřovatelky:

Můžete uvést ještě nějaké skutečnosti k vaší práci v Řízkárně?

Odpověď:

Špatné zacházení ze strany zaměstnavatele. Požadoval aby se dobře pracovalo a hodně, ale neplatil. O silvestra jsem byla svědkem toho, kdy jsme museli vyklidit restauraci a hotel, protože tam přijela policie a hasiči, že tam je bomba. Tenkrát jsem mu řekla, protože v té době měl problém s bývalými zaměstnanci, že někde musí být zakopaný pes, že kdyby si stěžoval jeden člověk, ale ono si jich stěžovalo víc.

__________________

Související odkazy:

 1. DSCVDDDS
  January 12th, 2021 at 11:01 | #1

  I am very impressed with your writing먹튀검증 I couldn’t think of this, but it’s amazing! I wrote several posts similar to this one, but please come and see!

 2. January 11th, 2021 at 13:39 | #2

  Good site! I really love how it is easy on my eyes and the data are well written. I am wondering how I might be notified whenever a new post has been made. I’ve subscribed to your RSS feed which must do the trick! Have a great day!먹튀검증

 3. December 21st, 2020 at 04:44 | #3

  This is the perfect post.토토커뮤니티 It helped me a lot. If you have time, 토토커뮤니티사이트 I hope you come to my site and share your opinions. Have a nice day. 토토사이트

 4. December 18th, 2020 at 07:34 | #4

  good day, 바둑이사이트your internet site is cheap. 바둑이게임I do many thanks for succeed
  적토마게임
  I would be awesome if you could point me in the direction of a good platform.그레잇게임

 5. November 22nd, 2020 at 08:49 | #5

  Greetings! Very helpful advice on this article! It is the little changes that make the biggest changes. Thanks a lot for sharing! 토토

 6. soksok
  November 12th, 2020 at 12:39 | #6

  Nice information, valuable and excellent design, as share good stuff with good ideas and concepts.먹튀검증커뮤니티

 7. asjidjiad
  November 12th, 2020 at 12:38 | #7

  this is one very interesting post. I like the way you write and I will bookmark your blog to my favorites.먹튀사이트

 8. MTBOAN
  October 28th, 2020 at 07:53 | #8

  먹튀검증 That’s exactly what I was looking for. 먹튀검증The country I live in is 안전놀이터 I think this article in 토토사이트 will be very helpful.꽁머니 Do you know about 꽁머니? It’s not that famous, but you’ll find it interesting enough for you to come and talk to 안전놀이터. Thank you.스포츠중계 In addition, https://mtboan.com/COVID-19 is becoming a problem all over the world these days. 먹튀보안관 I hope there’s no harm to you and your family. 먹튀가디언 Thank youhttps://twiddeo.com/And, 먹튀검증토토사이트 Already 2020 is nearing the end. 메이저토토사이트 There were so many incidents this year. 사설토토 I am still feeling a lot of 토토사이트 inconvenience and birds due to 메이저토토사이트 the special virus. 먹튀사이트조회 It’s already getting a lot colder, so make sure to pack warm clothes. Please spend the rest of your life happy.

Comments are closed.